díl 20.

23. srpna 2007 v 14:20 | Kajuš |  US5... Úplné pobláznění
Předávání cen bylo opravdu skvělé... Noc krásná a další den nás čekala tiskovka.
Na tiskovku jsme se zase nalíčily a oblékly do nejlepších hadrů. A vyrazili, tohle bylo snad ještě horší než předávání cen. když jsme vstoupili na pódium, začly blikat foťáky. A lítat různé otázky.
"Jak se jmenují?"
"Kde ste se potkali?"
"Jak ste se seznámili?"
Všechni stichli, když se Izzy ujal slova: "Ehm... Naše přítelkyně se jmenují Maria a Kathrin, jsou to sestry. Seznámili se, když jsme byli s klukama z kapeli nakupovat a holky si nás všimly a Kat zařvala: 'Kluci!!!' Doběhli nás s tím, že jsou naše fanynky a žádají o autogram. Tak jsme se jim podepsali a pozvali je na pizzu. No a to je všechno."
Potom ještě lítalo několik otázek, na které kluci odpovídali střídavě:
"Kolik je Marii a kathrin let?"
"Jak ste oslavili včerejší úspěch?"
"Jaké máte dojmy z ceny skupina roku?"
atd... atd...
Něco jsme museli promluvit i my... Byl to děs... Prvně mluvila Maria, trošku se zakoktala, ale byla skvělá. Pak já, vůbec mě nenapadalo co, ale nějak sem to zvládla.
Když tiskovka konečně skončila, byla jsme štěstná, máme to konečně za sebou.
A tak jsme šli všichni na oběd. A pak domů. A užívali si u bazéu, bylo to skvělí.
"Kathrin!" Zavolá Izzy a Chris mě schodí do vody.
"Izzy, Chrisi!" Zavolám a Izzy i Chris letí díky Marii do vody.
Skvělá zábava. Prostě další super den strávený s klukama.
Ale večer jsme se rozhodli jít domů, mamka už samozřejmě četla některé časopisy, takže věděla, kde jsme byli. Jediné, co nám řekla, bylo: "Nemuseli jste mi lhát." A byla z toho smutná, ale pak chtěla vyprávět, jak jsme se měli atd. A tak jsme si s ní asi tři hodiny o klucích vyprávěli. Byla ráda, že jsme štastné a dovolila nám s nimi být kolik času chceme. A tak jsme zase jednou usínala doma, ve své postýlce, ale bez Chrise.
Když jsme se ráno probudili, měli jsme nakoupenou snídani vzkaz od mamky: Jsem v práci, mějte se pěkně a zase někdy přjďte domů. Pusu máma..
Byli jsme ještě chvilku doma, sedli si na icq a byo tam miliony vzkazů typu: Wow, jaktože se o klucích z US5 dozvídám až z časopisu? A podobně... Tak jsme některým dobrým kámoškám a kámoškům odpověděla a zavola své nejlepší kámojdě, nejlepší, teda asi kromě ségry.
Kathrin...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl si tu?

Klikni 100% (173)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama