Jak to všechno bylo? I.

30. srpna 2007 v 9:58 | Máňa |  Killerpilze...Jak to všechno bylo?
Jmeuju se Tereza,je mi patnáct let a žiji s rodiči v Čechách.Ležím na posteli a trochu brečím. Jsem celá zdeptaná a vynervovaná. Chcete vědět jak to začalo?? Minulý rok v létě...
Ještě někdy v půlce června kdy už se stejně neučilo přijela moje osmnáctiletá sestřenka Susan,ale já jí říkám Zuzka. Její máma je češka a je to ségra mojí mámy no ale její táta je Němec a tak žijí všichni v Německu. Navštěvujeme se většinou jenom o prázdninách,ale kdykoliv má Zuzka čas tak za mnou hnedka přijede. Jsem prakticky jako sestry. Tentokrát přijela celá veselá.
"Ahoj Terko!!!" a obejme mě.
"Ahojda,chybělas mi!" usměju se na ní. Chvilku si jen tak povídáme.
"Hele a mám pro nás obě velkou bombu na tenhle měsíc!" řekne mi a vytáhne dva lístky na koncert Killerpilze. Obě je rády posloucháme.
"Páni! A kdy to je?" řeknu a čapnu jeden z lísků.
"Příští týden v pátek." usměje se na mě. "A hnedka po koncertě,teda třeba tak za tři čtyry dny můžeš jet ke mě do Německa! Minulej rok jsi tam totiž vůůbec nebyla!" zazubí se na mě. Páni,má toskvěe vymyšlený. Hnedka po tom co se zabydlí u mě v pokoji tak zabrousíme na net a naše oblíbené vyhledávání... Killerpilze. Asi za dvě hodiny přišli domů naši a vůbec všechno bylo super. Na večeři jsme jeli do pizzerky,nejlepší ve městě. Prostě jsem si celý týden se Zuzkou užila. Do školy už se chodilo většinou jen na dvě tři hodiny,to bylo vůbec nejlepší. Pak třeba nákupy,nebo jsme šli do bazénu,zahrát si squash nebo snad projet se na kole.
Ve čtvrtek večer si zařídíme u táty odjezd na koncert a tetokrát tam chceme být brzo. Celý den byl docela ve spěchu. Koncert měl začít v osm večer,ale my jsme byli na cestě už ve dvanáct odpoledne. Koncert byl na letenské pláni. Byly jsme tu se Zuzkou jako úplně první. Další lidi začali přicházet až někdy po dvouch hodinách. Najednou vidíme někoho na pódiu. Jsou to kluci z kapely!!!
Jdeme tedy k pódiu a že ukořistíme autogramy. Kluci nás zbystřili jako první a Jo začal vyvádět že už konečně někdo přišel :D . Tak za nimi vylezeme nahoru na pódium a....
Terka...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl si tu?

Klikni 100% (173)

Komentáře

1 Jessy Jessy | Web | 30. srpna 2007 v 9:59 | Reagovat

ahoj máš moc hezký blog asi sem budu chodit pravidelně ;) prosím jukni i na muj blog moc moc moc prosím :) je o koních :)

2 Máňa Máňa | 30. srpna 2007 v 11:01 | Reagovat

Je to je super díky moc... Jansý někdy se k tobě kouknu

3 Kajuš Kajuš | E-mail | Web | 30. srpna 2007 v 11:30 | Reagovat

jj, já se taky mrknu... A budem rádi, že se sem občas mrkneš.. =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama