Září 2007

Jak to všechno bylo XIII. KONEC

12. září 2007 v 15:02 | Máňa |  Killerpilze...Jak to všechno bylo?
"Panebože co tady děláte??" koukám vyjeveně na Joa a Zuzku... Jo se na mě jen usměje a ustoupí stranou. Za nima se krčí Fabian... Najednou je ve mě zase to všechno,pocit zlosti i smutku, jako když jsem odjížděla...
"Tady Fabi by ti rád něco pověděl..." řekne Jo a postrčí bratra směrem ke mě...
"Terko,..já...promiň,je mi to líto..." řekne mi a podívá se na mě psíma očima... Začnu slzet,protože tohle je vážně děsný...
"Já nechtěl jsem to všechno a nevěděl jsem za jak dlouho se uvidíme a tak... a chci to vše vrátit." řekne mi. Stojí... Ani se nehýbe,jen po mě občas loupne očima... Jak vidím za ním Zuzku a Joa tak oba dva na mě ukazujou ať ho aspoň obejmu... Když tam tak stojim chvilku tak se oni dva začnou líbat... To se prostě nedá vydržet...
"Ach Fabi !!!" skočím po něm a náš polobek nebere konce... Zuzka a Jo se jen tak usmívají... Nakonec tu zůstali další týden. S Fabim jsme jako na začátku všeho,na začátku naší nové lásky. Každý polibek prožívám,jako by měl být tím posledním... Tyto prázdniny se vážně vyvedly!!!

Jak to všechno bylo? XII.

9. září 2007 v 21:04 | Kajuš |  Killerpilze...Jak to všechno bylo?
Když Terka odjela, bylo mi smutno. Ale protože jsem jí volala, tak jsem to přežívala a Jo mi to zpříjemňoval.
Terka na tom byla hodně špatně, stále byla smutná a kopačky od Fabiána jí byly velmi líto.
S Joem nám to klapalo suprově, často jsem u něj přespávala a prostě pohoda.
Fab neměl po Terce ještě žádnou holku a byl nějaký smutný, často jsme si ho dobírali a on po necelých třech měsících přiznal, že Terku miluje a že se mu po ní stýská.
A tak jsme vymysleli takovej plán, pomohla nám i teta, Terky máma.
A v pátek, asi po čtvrt roce, od doby, kdy jsem Terku naposledy viděla, jsem se s klukama vydala do ČR navštívit Terku.
Terka byla doma. Žádné komplikace se nevyskytli a tak jsme dál pokračovali podle plánu.
Opatrně jsme se dostali do domu, nezvonili jsme, teta nás čekala.
Došli jsme k Terčině pokoji a...
Susan...

Jak to všechno bylo? XI.

9. září 2007 v 15:09 | Máňa |  Killerpilze...Jak to všechno bylo?
"On na mě kašle!" rozbrečím se ještě víc... Zuzka mě jen obejme a zamumlá něco ve stylu že je to magor... Asi po pěti minutách se zvedneme a vyjdeme k Zuzce domů,kde si vezmu kufry a rozhodnutá odejít se se všemi loučím.
"Zase někdy přijeď!" obejmu Zuzku a znova se rozpláču.
"Budeš mi chybět Terko..." řekne mi a potom nasednu do autobusu a jedu zpět do Čech...
Tak už víte celý můj příběh. Sedím doma a po čtvrt roce stále pláču. Fabiho vidím pouze na titulkách některých časopisů nebo v jejich klipech. Ale na to už se nemohu ani podívat...
"No tak holka nebreč už..." stále mě utěšuje mamka... Všechno jsme jí vyklopila jen co jsem přijela domů...
"Mami,to nejde..." sklopím zrak a zajedu očima na obrazovku kde mám zobrazenou fotku mě a Fabiho v parku na lavičce... Jo umí stejně pěkně fotit....
Najednou pocítím,že mě někdo sleduje,znáte ten pocit... Neváhám ani vteřinu a otočím se...
"ale ale...ale...co...co tady...??" nejsem schopna slova....

Jak to všechno bylo? X.

9. září 2007 v 15:04 | Kajuš |  Killerpilze...Jak to všechno bylo?
Večer v restauraci byl opravdu nádherný. Jen Terka byla trochu smutná, kdo by se jí divil, když zítra odjíždí, ale Fab ji určitě brzo navštíví. Po tom, co ji Jo, ujistil, že za ní přijednu už byla o něco veselejší.
Doma to samé. Jo je prostě super a já ho moc miluju. Večer jsme nejdřív dováděli ve sprše a pak zalezli do postýlky.
Když jsem uslyšela Terku, jak se děsně směje, tak mě napadlo, že nás asi slyšeli. Copak ona, puberťačka, ta se směje všemu.
Po delší chvilce naštěstí utichla, tak jsem ji přestala vnímat a dál si užívala večer s Joem.
Po nádherné noci přišlo ráno a s ním další den, den kdy Terka musí odjet.
Fab byl od ráno nějakej zamlklej a zamyšlenej. A to i když ho Terka uklidňovla, že se na ně bude těšit a že se brzy určitě uvidí.
Dopoledne jsem pomohla Terce dobalit poslední věci a pak jsme strávily pár minut s rodiči a uháněli za klukama.
Objednali jsme si pizzu a naposledy si povídali, bylo to takový smutný, občas se někdo pokusil povzbudit ostatní, ale moc to nepomáhalo, prostě jsme věděli, že nám Terka bude chybět a samozřejmě mi Terce.
Potom se slova ujal Fab: "Mohl bych si s Terkou promluvit o samotě?"
"Jo jasně." Odpovím bleskově a odtáhnu Joa pryč.
Chvilku mi vrtá hlavou, proč byl tak vážný, co jí chce říct. Ale potom, co Jo využil chvilku o samotě a něžně mě políbil jsem na to úplně přestala myslet.
Po půl hoďce líbání Jo rozhodl: "Nejsou tam už nějak dlouho? Pojď, půjdem se tam podívat. Jsou to ještě děti, nemůžem je nechat tak dlouho o samotě." "No jasně." Odpovím jakoby vážne a pak oba propuknem v záchvat smíchu.
Pomale jsme šli do obýváku, kde jsme ty prcky předtím nechali. A najednou mi přestalo být veselo, uslyšela jsem pláč a tak jsem tam vtrhla.
Fabi seděl sklesle v křesle naproti Terce. Terka seděla na gauči a brečela. Šla jsem k ní. Po cestě jsem vrhla pohled po Fabim, protože jsem věděla, že to on tak ublížil Terce.
Sedla jsem si k Terce, pohladila ji. Fab se zvedl a odešel za Joem, který ještě stále stál za dveřmi a koukal.
Neustále jsem Terku hladila a zeptala se: "Terinko, copak se stalo?"
"On ... on řekl..že... smrk... že na mě kašle!"
Susan...

Nápady??

8. září 2007 v 14:05 | Máňa a Kajuš |  'bout blog
Jelikož už nemáme moc nápadů jaký FF bysme psali a stále nás nenapadá nic jiného než tyto tři kapely (US5,TH,Killerpilze) tak Vás obě moc prosíme abyste nám napsali jestli máte nějaký nápad i na jinou skupinu popřípadě i dívčí (napsali bysme FF z pohledu kluků) kapelku. Předem děkujeme moc!!!

Jak to všechno bylo IX.

7. září 2007 v 17:35 | Máňa |  Killerpilze...Jak to všechno bylo?
Se Zuzkou jsme teda vyšli z domu. Kluci nám nabídli rámě a tak jsme vyrazili... s doprovodným smíchem... Šli jsme pěšky rovnou do nejlepší restauračky ve městě. Vše bylo úžasné. Prostření pro čtyry,hořící svíčky a společnost kluků... Bylo to nádherné...
Všichni jsme se skvěle nadlábli a jak se blížil večer,bylo mi čím dál tím hůř... Pocit že zejtra odlétám zpět do Čech je strašná věc. Ten pocit...
"Terko,nesmutni!" probere mě Jo "Dyť za tebou můžeme přijet!" usměje se na mě. Je mi skoro do breku. Nakonec jen kývnu a s ostatníma se směju.
Po té nádherné večeři jdeme pěšky ke tentokrát ke klukům domů. Jejich rodiče prý nejsou doma a tak že u nich můžeme přespat. Byla jsem dost ráda,je to bezva. Jejich dům nebyl nijak velký,ale byl překrásný. Kluci měli oddělené pokoje,sice spojené dveřmi,ale oddělené. Po jednom jsme se opět šli vykoupat, teda Zuzka tuto dohodu porušila a vlezla za Joem do koupelny. Pak jsme tam zalezla já a pro jistotu se zamkla. A neudělala jsem špatně. Někdo se snažil otevřít,domnívám se že to byl Fabi...
Když už se všichni vykoupeme,tak se dohodneme že pujdeme spát,protože Zuzka s Joem byli utahaný. Tak jsme s Fabim zalehli do jeho "obrovské" postele.
"Terko,miluju tě." řekne mi Fabi asi po 5 minutách ticha. Jen se lehce nad tím usměju a otočím se k němu. Fabi se ke mě přiblíží a políbíme se. On tak nádherně líbá. Polibky neberou konce,stále se líbáme,hladíme,mazlíme.... Nakonec opět skončím pouze v kalhotkách a Fabi v trenclích.. Je to trochu směšné,ale zatim se držím abych nevyprskla smíchy.
"Vážně by to nešlo?" řekne prosebně Fabi. Je mi ho skoro líto...
"Fabi vážně ne... promiň..." omluvně se na něj usměju a vesele se líbáme dál. Vedle jak je slyšet je větší veselo... S Fabim se tomu nakonec začneme smát,protože to co je slyšet je nemožný... Pak se začnu smát děsně já protože Fabimu něco stojí...
Terka...

Jak to všechno bylo VIII.

5. září 2007 v 19:57 | Kajuš |  Killerpilze...Jak to všechno bylo?
Když jsme se ráno probudila, políbila jsem Joa a šla se nasnídat, v kuchyni už stepovala Terka..
"Dobré ráno, tak jak ste prožili noc? Povídej, přeháněj.. A nekecej, že nic nebylo, slyšeli jsem vás.." Rychle ze sebe vyklopí.
"No, dobrý, tak nejdřív jsem se chvilku mazlili a líbali, no a pak to no..." Řeknu rozpačitě. "Bylo to nádherný. Jou je úžasnej. Ach jo, já ho tak miluju." dodám a snažím se převést téma na Terku: "A co vy? Snad ne taky..."
"Co blázníš? Vždyť je mi 14! Sice to nebylo daleko, ale prostě ne, ale stejně to bylo nádherný." Uklidní mě Terka.
Ještě jsme trochu kecaly a pak přišli kluci. "Tak holky, co budeme robit dneska?" Zeptal se Fab s úsměvem.
"Nevím." Odpoví Terka.
"No v deset máme zkoušku, tak nezapomeň Fabi." Připomene Jo a mrkne na hodiny: "Takže by jsem měli za necelou půl hoďku vyrazit."
"No, to jo." Zesmutní Fab.
"No, ale odpoledně ještě musíme někam vyrazit, protože zítra navečer odjíždím, takže už nám zbývá dneska poslední den a pak teda ještě zítra, pár hodin.." Řekne skoro v breku Terka a Fab ji políbí.
A tak ná kluci nevrhli, abysme s něma šli na zkoušku, že se můžeme chvilku projít po městě a pak, že někam vyrazíme.
Chvilku jsme kluky poslouchali a pak vyrazily do města, ne že by nás to nebavilo, ale abysme kluky nerušily.
Nakoupily jsem si nové trička a vyrazili zpět na zkoušku.
Když jsme dorazili na zkoušku, jen jsme slyšely: "Tak a je konec, konečně a kde jsou holky? " Říká Fab.
"Teď jsme dorazily." ozve se natěšeně Terka.
A tak jsme s klukama vyrazili. Dohodli jsme se, že se nejdřív stavíme dom.
A pak jsme se rozhodli, že se budem koupat v bazénu a pak vyrazíme na věčeři.
Koupání bylo skvěle, proběhly vodní bitvy, házení do vody, topení, líbání a tak dále, prostě super.
Potom jsme všichni uschnuli a s Terkou se šly upravit.
Oblíkly jsme si trošku slavnostnější oblečení, pomohla jsem Terce se nalíčit, nalíčila jsem se a upravila si vlasy a s klukama jsme vyrazili.
Susan...

Jak to všechno bylo VII.

5. září 2007 v 15:52 | Máňa |  Killerpilze...Jak to všechno bylo?
Kluky jsme pak už nepotkali,ta zkouška se jim protáhla. Večer jsem přemýšlela co bude až se zase vrátím do Čech. Achjo,se tak netěším. Při pomyšlení že se s Fabim neuvidíme jak dlouho... brr... "Vstávej!!" budí mě Zuzka.
"Echeee... to už je...zíív... ráno?"
"Jestli tě to zajímá tak je deset.. Spalas jako dub!" zasměje se Zuzka. Tak se nakonec vyhrabu z postele a jdu se nasnídat... Rodiče Zuzky někam vypálili a vrátí se až zejtra,takže je prakticky volnej bejvák.
"Řekla jsem klukům adresu a ať tady přespí." řekne mi nakonec jen tak Zuzka. No super...
"A v kolik?"
"No tak za..."podívá se na hodinky " Za čtvrt hodiny by tady měli bejt." a v tom vypálím jako raketa do koupelny a ustrojit se. Jen co se ustrojím,už slyším hlasy kluků. No uff to jsem to stihla.
"Ahoj Terko!" řekne Jo když vejde k nám do pokoje.
"Čewes!!" řeknu mu a usměju se. Fabi ke mě jen přijde a políbíme se na pozdrav.
"No tak děcka nechte si to až na večer!" sjede nás Zuzka když přijde do pokoje. Fabi si dá říct a nechá mě... Celej den jenom blbneme... Polštářová bitka,koukání na DVD,nakonec kluci daj do přehrávače dvdéčko s jejich koncertem... No a samozřejmě řeči typu...
"Ježiši co jsem tam dělal???" vypadne z Joa.
"No tak se podívej na mě??? Příště za těma bubnama nesmím tak poskakovat!" no a tak dále... Je to docela vtipný... Když už nastane večer,tak se postupně chodíme vykoupat a potom se sejdeme všichni v pokoji. Zuzka mě a Fabimu ustele v ložnici rodičů,prej chce bejt s Joem sama. Nakonec se s Fabim odebereme do ložnice. Chvilku jen tak mlčíme,pak se ke mě Fabi přitiskne...
"Terko,miluju tě." a políbí mě. Naprosto nádherně,nikdy jsem od něj nikdy nedostala takovej nádhernej polibek... Chvilku se potom mazlíme,nakonec skončím jen v kalhotkách... Fabi na mě může oči nechat.... hlavně na hrudníku...
"Ach Ach Ach..." ozve se najednou z vedlejšího pokoje... Ježiši co tam ta Zuzka s Joem vyváděj?? "MYslíš že to spolu..no... víš co." řekne potichu Fabi. Jen kývnu hlavou... Chvilku jen tak posloucháme,je to celkem švanda...
"Víš Terko,myslíš že bysme... taky.." řekne Fabi...
"Fabi ne,nechci o to přijít ve 14,promiň." řeknu mu. Trochu zesmutní,ale pochopí mě. Pozdějc už zase ležíme,mazlíme se a líbáme se....
Terka...