Moje malá holka II.

15. listopadu 2007 v 15:54 | Máňa
ČERVENEC 2007
Konečně nějaká pořádná akce za tu dobu. S partou lidiček,co se scházíme už x let na Dračím doupěti, jsme se strašně dlouhoneviděli, tak moc se mi stýskalo. Je fakt,že Sašu vídám možná víc než Romana , ironie co?!
Na pár sobot nás rozdělily různé zkoušky a písemky ve škole, hlavní ale je, že jsme se zase sešli v zahrádkářské osadě Šmoulov. Nejošklivější myšlenku,kterak jsme se s Romanem opět pohádali, zasunu někam pryč a snažím se tvářit alespoň nějak normálně, když už ne vyloženě šťastně. Poté, co se se všemi přivítáme, obsadíme místa kolem nevelkého ohniště,samozřejmě se strhne bitka o nejlepší místa (Saša se do Lukáše pustí pěstičkama poté,co ji přistane na klíně, on ji následně jedním podtrhnutím nohou pošle k zemi a zabere trofej v podobě místa vedle mě). Ze strany druhé se na mě zubí Radek a já jsem mu vděčná, protože nejsem zvědavá na Romanův otrávený obličej. Musí si uvědomit svou chybu sám,já nejsem ten, kjdo v našem vztahu stále něco kazí. Jakmile spatřím,že Michal sahá někam za sebe a poté vytáhne "sladké dřevo" vím, co bude následovat. Je to zvláštní,ale já to vím. Vždycky Pláč hrál pro mě- jedná se o českou verzi písničky Narcotic od skupiny Liquido. Proč mě to tak mučí?
Je to,jako by se mi do sríčka vypalovala obrovská díra tím klackem, kterým se hrabu v ohništi. Ve druhé ruce žmoulám láhev od piva a přemýšlím nad tím,co se vlastně minulou návštěvou Šmoulova změnilo. V tu chvíli se podívám před sebe.Dívá se na mě! Nikoliv můj přítel,ale Michal !!Kluk relativně cizí, ale s kouzelně hnědýma očima, tvrdou chlapeckou tváří, delšími tmavými vlasy mad čelem staženými úzkou čelenkou. Proč je pro mě něčím víc než kamarádem?? Abych ho zas takhle mohla brát , nesměl by mě tak strašně přitahovat! Mám pocit, že už mi hrabe. Všechno,co je spojené s ním, má pro mou osobu a hlavně srdíčko úplně jiný význam. A dokonce i to jak na mě teď kouká...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl si tu?

Klikni 100% (173)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama