Mnichov Mnichov 5.díl

26. února 2008 v 17:20 | Máňa |  Killerpilze...Mnichov Mnichov
Cestou jsme si docela dobře pokecali,nakonec jsem pozvala Fabiho domů. Lorry si už na něj docela zvykla a konečně přestala vrčet,byla jsem jí za to poměrně vděčná,už mi to totiž začalo lézt na nervy. "Páni.. nevěděl jsem,že hraješ na keybord!" řekne mi s lehkým obdivem v hlase Fab když vstoupí ke mně do pokoje. "No jo,zvládne to každej. Začala jsem skládat i vlastní písničky." usměju se a ukážu na hromadu notových papírů vedle na stole.
Fabi je prolistoval a řekl,že určitě budou skvělý. "Hele,že se ti líbí brácha?" vypálil na mě od boku,což jsem vůbec nečekla. "Neee…proč?" zahraju si na malou Ann-lhářku. "Ale nekecej,viděl jsem to na tobě. Vypadala jsi jako Lorry když slintala po párku,kterej měl v ruce Max." a zasmál se. Trochu jsem se začervenala. "Jo..líbí se mi." pípla jsem. Neušlo mi,jak se Fabi zatvářil. Tak divně,podezřele. V jeho očích sem četla něco jako "Já to věděl" ale i poměrné zklamání. Kdo ví proč…
Fabi odešel asi deset minut potom. Zanedlouho přijela Lena a skvěle jsem pokecali. Brácha jel někam zapařit s kámošema,tak přijel až někdy hodně pozdě večer. Ani já jsem ho nezastihla,a to je prosím pátek,den chození spát asi ve dvě tři ráno..no problem.. Z čiré nudy jsem zalezla na ajsko. Fabi tam samo byl a u toho dvě nové autorizace : Max a Jo. Napsala jsem Fabimu krátké slovo díku a začala bombardovat Joa zprávama. Nevim co mě to popadlo,vždyť takhle si ho jenom proti sobě poštvu. Díkybohu mě asi po deseti minutách zastavilo psaní Maxe i Fabiho,asi jim Jo o mě napsal. Abych řekla pravdu,byla jsem jim i vděčná.
Nakonec jsme beztak překlikli na multichat. Kluci neustále měli řeči tipu Víš co myslim, Tamto jak sem ti říkal anebo Jen se nedělej. Byla jsem z toho zprvu vyvedená z míry,protože tohle sem nedokázala rozluštit,ale pak jsem to už nějak přehlížela. Ať si kecal,hlavně že oni věděj o co jde. Fabi a Jo se potom odhlásili,prej že je mamka vyhání. S Maxem jsem kecala až do dvou do rána,už dlouho jsem se tak nenasmála. Pak mi napsal že jde spát,protože zejtra plánuje nákupy. Zamyslela jsem se nad tím,že i přes pár nových kousků z NY od Leny a bráchy,nemám nic novýho na sebe. Tak jsem Maxovi napsala jestli se můžu připojit. A tak jsme si dali zítra,nebo ono už to je vlastně dneska,sraz před Madisonským obchodním domem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl si tu?

Klikni 100% (173)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama