You can't fight the moonlight - 2. díl

27. února 2008 v 20:19 | Fleurinka24
Hltala jsem každé slovo mailu takovou rychlostí, že mi za chvíli začali splývat do změti jakýchsi klikyháků. Musela jsem se uklidnit a přečíst si to znovu. Psal mi jakýsi pan Vanický, který má na starost e-maily do redakce. Prý ho můj e-mail zaujal a tak ho předal šéfredaktorovi. Ten si prohlédl jak stránky, které vytváří Lost.Coin, a fanclubu, tak i můj osobní blog a líbil se mu můj styl psaní. Byl by prý ochoten uveřejnit článek o Killerpilze, ale bohužel ho nemá kdo napsat. Byla by tu ale možnost uveřejnit mnou napsanou reportáž o nadcházejícím koncertu i s případným fotomateriálem. Pokud bych měla zájem, mám se prý ozvat. Ještě chvíli jsem tomu nemohla uvěřit, ale potom, ačkoli bylo zhruba půl šesté, jsem začala nadšeně skákat po posteli. Ječení jsem, díky Bohu, nikdy neměla ve zvyku, a tak jsem se ho zdržela. Když jsem si uvědomila co dělám a uklidnila se, znovu jsem si šla sednout k počítači. Chvíli jsem váhala, zda mám odepsat rovnou, nebo raději počkat. Nechtěla jsem vypadat příliš nadšeně, nemuselo by se to vyplatit. Proto jsem si prohlédla aktualizace na všech stránkách, které znám, a pak jsem se ještě rozhodla pohnout s povídkou. To se mi sice nepovedlo, ale zabila jsem tím čas až do nějaké půl sedmé, kdy jsem se rozhodla odepsat. Samozřejmě, že jsem tuhle příležitost jak spojit příjemné, totiž psaní, s užitečným, propagací mé oblíbené kapely.

Celý den ve škole jsem měla problém soustředit se. Ne že bych se normálně soustředila, protože dějepis, angličtina, tělocvik, čeština, hudebka a jako odpoledko dvě matiky nejsou zrovna moc záživné, ale dnes to bylo ještě horší. S kamarádkou, která se mnou poslední dobou sdílela nadšení pro tuhle německou kapelu, jsem každou volnou chvilku rozebírala koncert a vůbec všechno kolem. Už pomalu začínala litovat, že se nenechala přemluvit a nejela se mnou. Jediné, co jsem jí mohla slíbit, byly podpisy a spousta fotek. Při mých finančních možnostech jí můžu také dovést placku, protože jsem už předem věděla, že mi na tričko nezbudou keše. Samozřejmě jsem jí také ujistila, že na příští koncert ji s sebou dotáhnu i kdyby nechtěla. A že ona bude chtít.

Další dva dny se táhly pomalu a zároveň ubíhaly rychle. Ve škole jsem byla jako na trní, nemohla jsem se na nic soustředit, a tím to pro mě bylo horší. Naštěstí se mi nepodařilo schytat žádnou výrazně špatnou známku, tak jsem byla v klidu. S panem Vanickým jsem se domluvila, že jakožto začínající novinářce mi dají dostatek času na napsání reportáže, protože za nějaké dva tři dny bych to do uzávěrky březnového čísla nestihla. Takže na to budu mít celý měsíc, protože další číslo samozřejmě vychází až v dubnu. A s fotkami se uvidí podle toho, jak se podaří, protože bylo příliš málo času na zapůjčení profesionálního fotoaparátu, se kterým bych se hlavně musela naučit fotit. V nejhorším případě by mohli sehnat nějaké od profesionálů. Spokojená s tím, čeho jsem docílila, jsem se dožila čtvrtka, kdy jsem s mámou jely do Prahy, kde jsem přespaly. V pátek jsme v osm na smluveném místě nabraly holky, Jane, Hakky a Adel, a pak jsme se vydaly vstříc Ruhstorfu u Passau.

Pozn. autora k dílu: OK. Je to trochu zrychlené a zmatené, ale nemůžu popisovat týden, ve kterém se prakticky nic nestalo, přes víc jak dva díly. To by bylo neúprosné. Takže… doufám že se to líbí a budu se snažit napsat další díl ještě před Passau ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl si tu?

Klikni 100% (173)

Komentáře

1 Máňa Máňa | 27. února 2008 v 20:26 | Reagovat

Super Ester... díky že ses o mě zmínila...fakt bych strašně ráda jela :( Teda... teď už jo...

2 fleurinka24 fleurinka24 | 27. února 2008 v 20:29 | Reagovat

v příštích dílech o tobě bude víc zmínek máni. až se dostanu přes passau, budeš pro mě odrazovej můstek a zároveň záchranej kruh (jestli to de dohromady xDxD). no nech se překvapit... xDxD

3 Máňa Máňa | 27. února 2008 v 20:30 | Reagovat

Ooo... už se těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama