Květen 2008

Modeling,láska nebo přátelství 6.díl

20. května 2008 v 16:50 Killerpilze..Modeling,láska nebo přátelství
Den posledního zkoušení a písemek je tady. Jelikož dneska tam musím být extrémně brzo,musela jsem vstávat již ve čtyři. Bylo to opravdu strašný.. Co jiného se dá říct. Sice už dneska byly jen ty nepodřadné předměty i když přezkoušení z francouzštiny mi trochu vyrazilo dech,když jsem zjistila že mě bude zkoušet ten nejhorší a nejprotivnější učitel na škole. Jmenuje se Danny O´Sáma,neumí skoro vůbec francouzsky a je to angličan. Není divu,že mu všichni na gymplu říkají Usáma.. Poté přišla na řadu p. profesorka Skeletonová-angličanka. S ní přišel test z angličtiny. Také má přezdívku dle jména.. Jakou? Co myslíte že v angličtině znamená skeleton.. Prostě kostra. Ale ono to na ní docela sedí. Nejenže je totálně pitomá a neumí nic naučit,ale je vychrtlá,asi anorektička. Jinak se to dalo docela přežít. Následoval pohovor s panem ředitelem, kde mi popřál hodně štěstí v Dillingenu a tak. Vysvědčení mi přijde poštou a i s nějakým doporučením do nové školy,což jsem lehce nepochopila.

Zpátky do Dillingenu jsem se dostala o půl pátý a doma jsem se moc neohřála. Během cesty mi zavolala Steven, že by chtěl nafotit nějaké nové fotky. Popadla jsem doma jen to nejdůležitější, což bych mohla přisoudit k rohlíku, a vyrazila do ateliéru. Steven tam na mě čekal s nějakou paní. "Ach, Mario, zlatíčko, tady jsi. Tohle je paní Gunterová, redaktorka módního časopisu Móda Plus." "Dobrý den," "Dobrý,ráda vás poznávám!" potřesu si s ní rukou. Bylo mi oznámeno, že by ráda nafotila kolekci společenských šatů a když si Steven vzpomněl, že jsem španělka, takže mám tanec v krvi, zavolal mě. "Takže,šatna támhle, modely už tam máš zlato a.. Louiso??"

Focení bylo vážně zábavné. Přišli ještě dva kluci co mi měli dělat jakési partnery. Byla to vážně sranda. Steven fotil a fotil… byl fakt spokojenej. Když mu došlo místo na kartě, dali jsme si pauzu během které se Stevenovi podařilo vyvolat některé fotky. Do jedné jsem se přímo zamilovala. Taková.. pozice tanga. Ale naprosto nádherná. Navíc, Marco, jeden z těch modelů, má v zubech růži a tak strašně mi to připomnělo dobu, kdy jsem se jako malinká chodila tajně dívat na kurzy tance, kde maminka učila. "Páni, máš opravdu talent Mario, mohla bys jít na profesionální dráhu!" řekla na ty fotky paní Gunterová. "Ježiši děkuju.. to.. fakt nestojí za řeč," "Ale stojí, Tak mě napadá, ve středu se koná přehlídka a chybí nám jedna modelka, tak co kdyby sis to vyzkoušela na molu a uvidíme co?"

Domů jsem přišla v osm. Přesněji, zastavila jsem se skoro před barákem. Ale nebyla jsem sama. Venku stál Juan a s nějakým klukem a holkou. "Nazdárek bráško!" usměju se a zamávám mu, asi jako nějaká filmová hvězda. No co, když uvedení, tak se vším ne? "Ahojda, tak Mario,tohle je Richard a Melissa. Tohle je moje starší ségra," představil nás. Což mi šíleně připomnělo film Deník Bridget Jonesové aneb při představování uváděj důležité detaily. Jinak jsem zjistila, že Melissa je stejně stará jako já. Vyměnili jsme si čísla a dali jsme si zítra spicha. "Teda brácho, kdes je sbalil?" dělám si z něj srandu ještě hodně dlouho.

Přátelství,láskia,hrátky 6.díl

14. května 2008 v 13:30 | Andy |  Killerpilze..Přáteltsví,láska,hrátky
…kousek od vašeho hotelu má kámoš chatu a pučil mi klíčky ..Takže tak že ta m můžem být…Hotel se mi totiž nepovedl zamluvit na další týden..Tak co?" ty jo sestřenka je úžasná…"No to je super…Fakt..Hele a kolik se nás tam tak asi vejde?" ptám se protože Kathy a Therkou nebudou chtít od Mäxe a Joa ….a mě se moc nechce od Fabiho i když s ním zatím nic nemam…ale taky potom aby ještě mohli oni… "No tak osm až deset! Takže neměj strach! Hele já si musím ještě něco vyřídit. Tak se měj a pozítří sem u vás. Papa!" "Ahoj." Rozloučím se a položím to…"Blbí vyzvánění." Řeknu trochu potišej než sem mluvila do teď a mobil hodim do báglu. Všichni se začnou tlemit..by mě zajímalo čemu…Mno to teď neřeším hlavní je že se po dlouhý době uvidím se sestřenkou…
___________________________FABI____________________________________________
..musím se smát… "Andy? A kdo ti tam to blbí vyzvánění dal?? Zeptám se jí…vím že si to řekla pro sebe…ale nedá mi to se nezeptat….Odpovědi se dočkám tý že po mě Andy ten mobil hodí.. "Můžeš si tam dát něco jinýho!" usměje se na mě…"Hele a kdo ti volal?" zeptá se jí Therka "Mno sestřenka, že prej po zítří přijede za námi a budem tu sní další tejden…" počkat to je zajímaví…sice sem se ještě nedostal do Andina mobilu ale stejně je poslouchám.. "A kde chcete spát? V hotelu totiž dál místo není." Zeptám se a dobývám se do toho mobilu… "No nedaleko tohohle hotelu má její kámoš chatu." Hey ona mi vzala ten mobil… "A ten její kámoš jí pučil klíčky..už víš?" usměje se na mě a mobil mi vrátí odemknutej…. "Jo už jo." Smille a zase si hraju s tim mobilem… " A je hezká?" zeptá se zničehonic Schlagi… "Kdo já tu chatu ještě neviděla." Odpoví mu. "Fajn ale já myslel tvou sestřenku." Opraví jí.. "Jo tak." Smějem se.. "Tak to budeš moct posoudit sám pozítří je tady..Odpoví mu Andy a lehne si a já se na ni usměju ona totiž kouká co jí s tím mobilem dělám..Chvíli tam hledám ty písničky něco jí tam nastavím jo tohle to půjde…Wow I feel Good.!! Se bude divit…vrátim jí mobil…"Díky." A hodí ho do báglu…usměju se na ní…Už zase sem se přistihl že na Andy koukám. Už ani nevím co cítim k Rory. Sem z toho ňák mimo..teda spíš z Andy….. "Už se ochladilo co?" přeruší moje myšlení Schalgi. "Jo to jo asi už půjdu na pokoj. Kolik je hodin?" Fakt už je nějaká zima sem si toho ani nevšim a to je léto… "No za pět minut pět. Pudu s tebou na pokoj." No aspoň tam nebudu sám..jen doufám že mi nevleze do koupelny jak je to jeho zvykem to bych ho pak asi nakopal někam…. "Hele my jdem na pokoj." Oznámí jim Schlagi. "Jo jasně ." řekne Mäx a dál se věnuje Kathy… "Fabi jde s tebou Schlagi?" brácha má zase nějakou starost ne? "Jo jdu. Jde ještě někdo?" myslím že je zbytečný se jich ptát jak se tak na ně koukám. Sbalím si věci. Bágl hodim na záda… "Já jdu taky.. Aspoň pak budou mít holky volnou koupelnu." Řekne Andy a balí si svoje věci…..
____________________________ANDY_________________________________________
………jdu do sprchy. Pak si vemu tričko a sukni. Eště se jdu do koupelny namalovat jako obvykle…..Tužka a teď ještě řesenka…a je to… "Co teď? Tak si vemu mp3 a půjdu si sednout na balkon…." Mluvím si pro sebe…a přitom hledám mp3.. "Do háje kde ji mám? No tak si teď pučim Kathy mp3.." Sednu si na balkon a koukám na moře …Když vtom dojdou do pokoje holky… "Ahóóóój Andýýý!" řve na mě už od dveří Therka…Jdu za nima.. "Ňáká veselá ne?" usměju se na ní…. "To víš Therku políbila Můza ve výtahu…Můza s velkym J!" dostanu výtlem..taky…Docela bych chtěla vědět jak to dělají že pokaždý někoho dostanou…
_____________________________FABI__________________________________________
Sakra proč pořád myslím na Andy,…Co Rory? "Hele Fabi jdeš s náma dneska na diskotéku? Jdou i holky..!Teda Andy newím ale podle mě půjde s holkama…tak co?" Mäx umí zvednout náladu… "Jo asi jo" odpovim mu a oblíknu si džíny a tričko na to hodim nějakou mikinu..
__________________________ANDY________________________________________
"Andy dneska jdem na dízu. Nechceš jít taky?" Therka má fakt super náladu… "To si piš že jo!" opovím ji a už jdem na tu dizu…Ráno mě probudí řikot zvonku.."Kterej debil tu může zvnonit tak brzo?" nadávám při cestě ke dveřím…Buď to může bejt Mäx nebo Jo..i když potom včerejšku newím spát sme šli asi kolem 3 hodim ráno…otevřu a tam stojí…….

Modeling,láska nebo přátelství 5.díl

12. května 2008 v 20:30 | Máňa |  Killerpilze..Modeling,láska nebo přátelství
"Máme tu krásné čtvrteční ráno i s krásnou písničkou od Tokio Hotel…" TŘÍSK!! Jestli na světě existuje něco co nesnáším,tak jsou to ti čtyři buzíci co si říkaj Tokio Hotel. Pitomý rádio a ještě pitomější budík,který se dá nastavit jako rádio! Znechuceně vstanu a než stihnu dojít na zastávku,přemítám o tom,jak je možné,že někdo něco takového poslouchá. Dobře,nehrají zase tak špatně,ale už jenom ta představa, že to zpívá kluk,co se oblíká,maluje a češe jako holka a vůbec vypadá divně.. Brr…

Ty tři testy jsem kupodivu napsala úplně celé,až jsem se sama sobě divila. Domů jsem opět přijela na pátou. "Mi amor,pojď si dát lívance!" křikne na mne zespoda Juan. Jenom nesouhlasně zamručím,vylezu z postele,kam jsem před chvilkou spadla a šinu si to dolů. Ani tam nestihnu dojít a slyším jak mi zvoní nahoře mobil. Obrátím směr jízdy a zvednu to. Neznámé číslo? Hm.. "Haló?" "Ahoj Mario!" řekne mi nádherný hlas na druhém konci. "Jé ahojda..Jo.. Jak.. Jak se máš?" začnu koktat nesouvislá slova co mě napadnou jako první. "Dobře. Nechtěla by ses dneska sejít? Třeba v cukrárně?" a i když ho nevidím..vím že se usmál.Když vytípnu hovor a otočím se,uvidím sluníčkovský obličej brášky. "Ale ale… s kýmpak jsi to po tom telefonu koketovala co?" "Tak do toho ti nic není.Ale budeš muset tu zahradu doplet sám.. Tak.. Kde jsou ty lívance?" *angel*

Do cukrárny se přiřítím už o půl šesté. Johannes už tam na mě čeká,jen doufám, že ne dlouho. Krásně se na mě usměje.. "Ahoj!" "Nazdárek." oplácím úsměv a vcházíme do cukrárny. Prokecáme se až do půl osmé,kdy se zavírá. "Nechceš vyprovodit domů?" zeptá se mě a.. no holky řekněte. Dokázaly byste na tuhle otázku říct "Ne,to je dobrý,dojdu to sama."?? To prostě nejde. A tak spolu jdeme.. povídáme si.. jako staří známí.. přijde mi,že ho znám už věčnost. A oni to jsou teprve 3 dny. No to je úžasný. "Tak jo,tady jsem doma." řeknu poněkud stydlivě. Přeci jen,stále je to ta barabizna i když, na zahradě už máme vykopanou díru pro bazén a vypadá to jako rekonstrukce. "No.. pěkný. Aspoň tě teď už najdu." zasmějeme se. Bože jak já ten barák nenávidím,aspoň dokud bude takový jaký je.

Stojíme mlčky před domem,jako by ani jeden neměl co říct a oba hledáme správná slova. "Eh, Mario?" "Ano?" otočím se k Johannesovi čelem. Pomrkává očima a nervózně otáčí hlavou. No tak,copak bys chtěl? řeknu si pro sebe v duchu. A pak se to stane. Podívá se mi upřeně do očí a já už vím,co chce udělat. Pomalu se ke mně začne přibližovat. Jeho rty se skoro spojí s mými.. Ale holky jsou lovená zvěř už po staletí a já to tak hodlám nechat. "Tak se měj hezky!" zašvitořím,uhnu hlavou a odkráčím se vší počestností do domu. "Hey hermana, dobře si mu to natřela!" ozve se za mnou když stojím na chodbě. Šíleně jsem se lekla. "To víš bráško, holky jsou protřený." usměji se a jdu si po náročném dni lehnout.